Підтримка політики регіонального розвитку в Україні

Укр / Eng

Новий конкурс на придбання обладнання створить робочі місця на Хмельниччині за підтримки Євросоюзу

31.01.2017

31 січня у Хмельницькому оголосили конкурс на придбання обладнання для створення робочих місць на умовах співфінансування. Конкурс організовано Департаментом соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації в рамках проекту ЄС «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області».
 
Участь у конкурсі можуть брати органи місцевого самоврядування, комунальні підприємства, установи та організації, а також благодійні фонди, які зареєстровані у встановленому порядку та здійснюють свою діяльність на території Хмельницької області. Максимальний розмір фінансування одного учасника конкурсу за рахунок коштів проекту ЄС становить 50% загальної вартості обладнання, але не більше 350 тис. гривень.
 
Прийом заявок на участь в конкурсі триватиме до 18:15, 20 лютого 2017 року. Дізнатися про необхідний пакет документів можна на сайті проекту ЄС за наступним посланням: http://bit.ly/2jJHEEL. Переможців конкурсу визначатиме спеціально створений Конкурсний комітет. Результати конкурсу будуть опубліковані на сайті  Департаменту соцзахисту населення Хмельницької ОДА та сайті проекту ЄС.
 
Катерина Савчукменеджер проекту «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області» наголосила: «Цей конкурс є одним із інструментів вирішення проблеми безробіття у регіоні. Його учасники зможуть отримати грант за кошти ЄС із зобов’язанням створити не менше одного робочого місця. Крім зобов'язання створити робочі місця, переможці конкурсу мають здійснити власний внесок, оскільки  грант становитиме лише 50% від загальної вартості обладнання. Поставка обладнання має бути завершена до липня 2017 року».
 
Для отримання додаткової інформації, будь ласка,  контактуйте з: Катериною Савчук, менеджер проекту, тел.: +38 (0382) 61-90-20, +38 098 438 21 83, або  e-mail: rynok.pratsi@gmail.com.  
 
Більше подробиць про проект на сайті: www.rynok-pratsi.com.ua 
 
Довідкова інформація: 
Проект ЄС «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області» розпочав свою діяльність у січні 2015. Термін реалізації проекту становить 24 місяці із загальним бюджетом понад 500 тис. євро, який фінансовано в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Проект реалізується Департаментом соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації спільно з Хмельницьким обласним центром зайнятості та КЗ «Хмельницький обласний центр з організації роботи по обробці інформацію та фінансуванню соціальних програм». Довгострокова мета проекту – збереження та накопичення трудових ресурсів області, зниження соціальної напруги та створення умов для узгодженої діяльності всіх суб’єктів ринку.