Підтримка політики регіонального розвитку в Україні

Укр / Eng

Новини

 • 15.04.2016

  ОНЛАЙН-трансляція міжнародної конференції «Розвиток сільських територій в умовах децентралізації: стан, можливості та ризики»

  19 квітня 2016 року в Києві відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Розвиток сільських територій в умовах децентралізації: стан, можливості та ризики», організована Міністерством регіонального розвитку, Інститутом громадянського суспільства, проектом ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні", проектом ДЕСПРО, Міжнародним фондом "Відродження".

  Докладніше >>>

 • 04.04.2016

  «ЄС розробив унікальну програму для впровадження децентралізації» - Юрій Третяк в інтерв'ю "Громадське радіо"

  Юрій Третяк, заступник керівника проекту Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» переконаний: майбутнє країни тільки у збалансованому розвитку регіонів

  Докладніше >>>

 • 31.03.2016

  ЄС та МОМ допомагають налагодити співпрацю між переселенцями та громадами Вінниччини

  30-31 березня 2016 року у м. Вінниця відбувся Форум міжрегіональної співпраці. Участь у форумі взяли понад 150 осіб, серед яких: представники міжнародних донорських організацій та грантових програм, які допомагають внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в Україні; підприємці із зони АТО та Криму, які бажають перенести бізнес або налагодити співпрацю у Вінницькій області; підприємці з числа переселенців, які уже успішно працюють у Вінницькій області та вінницькі підприємці, які зацікавлені у налагоджені нових ділових контактів.

  Докладніше >>>

 • 23.03.2016

  Реформовані територіальні громади дістають підтримку з боку ЄС

  У лютому - березні 2016 року експерти Проекту Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Хольгер Піндт та Сергій Максименко здійснили робочі поїздки до Хмельницької та Тернопільської областей, де зустрілися з керівництвом ОДА, персоналом регіональних офісів реформ, головами та представниками новостворених ОТГ.

  Докладніше >>>

 • 22.03.2016

  За підтримки ЄС понад 500 осіб взяли участь у ярмарку зайнятості для переселенців

  22 березня 2016 року у м. Кременчук відбувся обласний ярмарок зайнятості для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). У заході взяли участь понад 500 переселенців Полтавщини та понад 50 роботодавців, які презентували різні вакансії.

  Докладніше >>>

 • 21.03.2016

  Проект ЄС допомагає Мінрегіону створити статистичну базу європейського зразка

  Одне із завдань Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» - покращення статистичної бази та показників оцінювання реалізації державної політики регіонального розвитку. Над цим завданням працює група європейських та українських фахівців на чолі з експертом ППРРУ Хосе Серверою.

  Докладніше >>>

 • 20.03.2016

  Експерти запропонували шляхи поліпшення реалізації проектів секторальної бюджетної підтримки ЄС в Україні

  Маючи на меті надати сприяння й інституційну підтримку Мінрегіону в рамках підготовки до реалізації у 20016-2018 рр. програми секторальної бюджетної підтримки ЄС з регіонального розвитку, експерти проекту ЄС здійснили аналіз виконання інших аналогічних програм в Україні.

  Докладніше >>>

 • 20.03.2016

  Експерти проекту ЄС пропонують реформувати систему стратегічного управління розвитком країни

  В документі зроблено аналіз поточного стану справ у сфері стратегічного планування та представлено іноземний досвід, передусім країн ЄС, де система стратегічного планування, побудована таким чином, щоб максимально ефективно використовувати фінансові, трудові, інвестиційні, наукові та інші ресурси для досягнення встановлених цілей розвитку.

  Докладніше >>>

 • 18.03.2016

  У рамках проекту ЄС розроблено посібник з підготовки проектів

  Експертами проекту (з урахуванням європейської практики інформування потенційних подавачів заявок на отримання грантів та інших фінансових ресурсів для реалізації проектів) розроблено посібник з підготовки проектів, які можуть фінансуватися за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті (в рамках реалізації програми секторальної бюджетної підтримки ЄС).

  Докладніше >>>

 • 17.03.2016

  Опубліковано 10-й (щоквартальний) аналітичний огляд регіонального розвитку в Україні

  Проект ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні" підготував та опублікував 10-ий (щоквартальний) аналітичний огляд регіонального розвитку в Україні (за жовтень-грудень 2015 року)

  Докладніше >>>

  1 2 3 4 ... 10 11 12