Підтримка політики регіонального розвитку в Україні

Укр / Eng

Новини

 • 12.10.2016

  Розроблено нормативно-правові акти щодо інформування населення про проекти регіонального розвитку, які реалізовуються за кошти ДФРР

  Інститут громадянського суспільства та проект ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» розробили комплект нормативно-правових актів щодо інформування населення про проекти регіонального розвитку, які реалізовуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР)

  Докладніше >>>

 • 05.10.2016

  Засідання Спільної моніторингової групи

  5 жовтня 2016 року у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулось засідання Спільної моніторингової групи щодо виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України між Урядом України та Європейською Комісією від 27 листопада 2014 року. Угода про фінансування передбачає надання Україні безповоротної фінансової допомоги (прямої бюджетної підтримки) на суму 50 млн Євро для підтримки реалізації державної регіональної політики – політики згуртованості та міжрегіональної солідарності.

  Докладніше >>>

 • 04.10.2016

  Відбулось засідання Керівного комітету проекту (Київ, 4 жовтня 2016)

  4 жовтня 2016 у Києві відбулось засідання Керівного комітету Проект ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні", під час якого були презентовані результати проекту за минуле півріччя та план роботи на жовтень 2016 – лютий 2017 року.

  Докладніше >>>

 • 26.09.2016

  В Одесі відбувся Всеукраїнський семінар-нарада з керівниками департаментів регіонального та економічного розвитку обласних держадміністрацій за підтримки проекту ЄС

  22-23 вересня 2016 року в Одесі було проведено Всеукраїнський семінар-нараду для керівників департаментів регіонального та економічного розвитку обласних державних адміністрацій. Захід організовано спільно Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Проектом ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

  Докладніше >>>

 • 23.09.2016

  Екотуризм стрімко розвивається на Рівненщині завдяки підтримці ЄС

  23 вересня проект ЄС, спрямований на розвиток екотуризму, презентував результати своєї роботи у м.Березне (Рівненська область). Протягом 2014-2016 рр. проект здійснив низку заходів для популяризації екотуризму на Рівненщині: створено етнопоселення на території Надслучанського регіонального ландшафтного парку, більш відомого як «Надслучанська Швейцарія»; розроблено та облаштовано 5 пішохідних, 2 велосипедні та 2 кінні екологічні стежки, а також 4 місця відпочинку на їх маршрутах; ліквідовано велику кількість несанкціонованих сміттєзвалищ, а також проведено підготовку до відкриття Надслучанського регіонального ландшафтного парку та обґрунтовано необхідність його реорганізації в національний природний парк.

  Докладніше >>>

 • 12.07.2016

  Завдяки ЄС Миколаївська обласна лікарня забезпечена сучасним обладнанням для допомоги пацієнтам з цукровим діабетом та хронічною хворобою нирок

  12 липня у Миколаєві проект ЄС презентував результати своєї роботи щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з цукровим діабетом та хронічною хворобою нирок. Сучасне обладнання, придбане за підтримки ЄС, забезпечить якісною, сучасною, кваліфікованою медичною допомогою пацієнтів як з-поміж ВПО, так і мешканців Миколаївської області.

  Докладніше >>>

 • 23.04.2016

  Розроблено зразки установчих документів Агенції регіонального розвитку

  ДО УВАГИ ОБЛАСНИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЙ, ОБЛАСНИХ РАД ТА ІНШИХ СУБ’ЄКТІВ РОЗВИТКУ РЕГІОНІВ! Зразки установчих документів Агенції регіонального розвитку відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики»

  Докладніше >>>

 • 22.04.2016

  Розроблено практичну методологію стратегічного планування розвитку об'єднаних територіальних громад в Україні

  Експертами проекту ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні" було розроблено практичну методологію стратегічного планування розвитку об'єднаних територіальних громад (ОТГ) в Україні

  Докладніше >>>

 • 22.04.2016

  ЄС і Україна підписують угоду про фінансування у 97 млн. євро на підтримку децентралізації та місцевого урядування в Україні

  22 квітня між Україною та ЄС була підписана угода про фінансування по програмі «U-Lead з Європою» з бюджетом у 97 млн. євро. Програма покликана підтримати реформу децентралізації та зміцнення самоврядування в Україні. Ініціатива співфінансуватиметься Євросоюзом (90 млн. євро), Німеччиною (6 млн. євро) та Польщею (1 млн. євро); її мета – зміцнити управління та відповідальність на локальному, регіональному та центральному рівнях задля кращого задоволення потреб населення.

  Докладніше >>>

 • 20.04.2016

  ЄС підтримує розвиток сільських територій в умовах децентралізації

  19 квітня 2016 р. у Києві відбулась міжнародна науково-практична конференція «Розвиток сільських територій в умовах децентралізації: стан, можливості та ризики». Її було організовано Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки Європейського Союзу та уряду Швейцарії. Реформа децентралізації, що стартувала в Україні, сприяє збільшенню фінансування та можливостей для розвитку регіонів.

  Докладніше >>>

  1 2 3 ... 10 11 12