Підтримка політики регіонального розвитку в Україні

Укр / Eng

Новини

 • 31.01.2017

  Новий конкурс на придбання обладнання створить робочі місця на Хмельниччині за підтримки Євросоюзу

  31 січня у Хмельницькому оголосили конкурс на придбання обладнання для створення робочих місць на умовах співфінансування. Участь у конкурсі можуть брати органи місцевого самоврядування, комунальні підприємства, установи та організації, а також благодійні фонди, які зареєстровані у встановленому порядку та здійснюють свою діяльність на території Хмельницької області. Максимальний розмір фінансування одного учасника конкурсу за рахунок коштів проекту ЄС становить 50% загальної вартості обладнання, але не більше 350 тис. гривень.

  Докладніше >>>

 • 24.01.2017

  Доходи селян від реалізації молока на Дніпропетровщині зросли завдяки створеному кооперативу за грант Євросоюзу

  24 січня у П’ятихатках (Дніпропетровська область) проект ЄС, спрямований на розвиток молочного скотарства в П’ятихатському районі, презентував результати своєї роботи. Протягом 2014-2016 рр. у рамках проекту було створено кооператив «П'ятихатське євромолоко» та придбано все необхідне для його роботи: 4 молоковози, 2 танка-охолоджувача молока об'ємом по 3700 л кожен, лабораторне та інше обладнання, зокрема для перевірки молока. Кооператив «П'ятихатське євромолоко»створив 14 робочих місць.

  Докладніше >>>

 • 21.12.2016

  Реальний сектор економіки отримав вже 130 мільярдів євро від Європейських Структурних та Інвестиційних Фондів (ЄСІФ)

  Вперше Європейська Комісія видала проміжний звіт, що охоплює усі п’ять Фондів. Звіт засвідчує різке зростання інвестицій за останні місяці зі сподіваннями, що їх впровадження досягне крейсерської швидкості у 2017 році.

  Докладніше >>>

 • 14.12.2016

  Презентація проектів регіонального розвитку, 9 грудня 2016 року (ВІДЕО та ПРЕЗЕНТАЦІЇ)

  9 грудня 2016 року відбулась презентація проектів регіонального розвитку та проектів підтримки внутрішньо переміщеним особам грантової програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» http://surdp.eu/EU-grant-projects

  Докладніше >>>

 • 14.12.2016

  Виступ Пана Грема Медоуза на підсумковій конференції Програми ЄС “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні”

  Виступ пана Грема Медоуза, колишнього директора Генерального директорату Європейської комісії з питань політики регіонального та міського розвитку (2003-2006 рр.) на підсумковій конференції Програми ЄС “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні” 8 грудня 2016 року у Києві

  Докладніше >>>

 • 13.12.2016

  Матеріали заключної конференції Програми ЄС (ВІДЕО та ПРЕЗЕНТАЦІЇ)

  8 грудня 2016 року у Києві відбулась заключна конференція Програми ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні". Конференція зібрала близько 300 провідних експертів України та Європи у сфері регіонального та місцевого розвитку – представників національних органів влади України, обласних державних адміністрацій, місцевих рад та громад, донорських організацій, організацій громадянського суспільства, дипломатичних, наукових та освітніх установ.

  Докладніше >>>

 • 02.12.2016

  Заключна конференція Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні»

  8 грудня 2016 року програма ЄС, покликана допомогти Україні розробити та впровадити ефективну політику регіонального розвитку, презентує результати своєї роботи у Києві. Протягом 2013-2016 рр. програма «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» зробила значний внесок у створення системи управління державною регіональною політикою та розвиток українських регіонів.

  Докладніше >>>

 • 01.12.2016

  Конференція РЕГІОНЕТ «ЕНЕРГІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» (Відео + презентації)

  7 грудня у Києві буде проходити конференція Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку РЕГІОНЕТ «ЕНЕРГІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ» www.regionet.org.ua

  Докладніше >>>

 • 31.10.2016

  На Львівщині відновлюють давнє ремесло – килимарство – завдяки ЄС

  31 жовтня 2016 року у м. Глиняни (Львівська область) за підтримки Євросоюзу відбулось відкриття оновленої будівлі, у якій вже дуже скоро запрацює багатофункціональний навчально-виробничий комплекс «МОЗАЇКА». Тут планують відновити давнє ремесло – килимарство, яким по праву славився край. Відвідувачі побачили майстерні та виставкові зали, а також новостворений музей килимарства та ткацтва Глинян.

  Докладніше >>>

 • 13.10.2016

  Українська делегація взяла участь у Чотирнадцятому Європейському тижні регіонів та міст за підтримки ЄС

  10-13 жовтня 2016 року Проект ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні" організував навчальну поїздку до Брюсселя (Бельгія) для групи українських державних службовців з Міністерства регіонального розвитку, представників Всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, а також українських неурядових аналітичних центрів, залучених до забезпечення підтримки реформ місцевого самоврядування (децентралізації) і політики регіонального розвитку

  Докладніше >>>

  1 2 3 ... 10 11 12